Gönüllümüz Olun

Siz neler yapabilirsinizSık Sorulan Sorular

Nasıl gönüllü Olabilirim

Gönüllü olmak için bize mail atabilir ya da yukarıdaki formdan bize ulaşıp WhatsApp gönüllü grubuna kayıt olmayı isteyebilirsiniz.

Gönüllümüz olduktan sonra e-mail ya da WhatsApp yoluyla haftalık, aylık yapılacaklar listesi sizlerle paylaşılacaktır. Kendinize uygun işlerde çalışmak için kayıt olabilir ya da ihtiyaç dahilinde diğer destekleri sağlayabilirsiniz.

[email protected]

Gönüllü olmadan önce bilmeniz gerekenler?

Tilya Ekolojik Sosyal kooperatifinde gönüllülük yapmak istediğiniz için çok mutluyuz. Fakat öncesinde Tilya Ekolojik Sosyal Kooperatifi’mizin daha yeni kurulduğunu ve çok fazla ihtiyacımızın olduğunu bildirmek isteriz.

Öncelikle gönüllülük için sahada mı çalışacaksınız yoksa başka türlü bir destek mi vereceksiniz bize mutlaka bildirmeniz gerekmektedir. Hem sahada hem de dışarıda yapıalcak çok fazla işimiz var, gönüllü olmadan önce bu konularda bizden bilgi alabilrsiniz.

Gönüllü olduktan sonra beni bekleyen işler neler?

Tebrikler Tilya Ekolojik Sosyal Kooperatifi’mizin gönüllüsü oldunuz! Şimdi ne yapabileceğinize ve bizim öncelikle nelere ihtiyacımız olacağına birlikte karar verelim.

Beykoz İshaklı’daki arazimizde öncelikli olarak bir çok işimiz var; Bunlar fiziksel ağır işler bahçe işleri olabilir, gündelik temizlik ve yemek yapmak gibi ev işleri olabilir ya da kendi yeteneklerinizde bize sanatsal bir katkı sunmak olabilir.

Hem bize hem de size fayda sağlayacak bir ortam yaratmak için bizimle temasa geçtiğinizde size en uygun işi birlikte seçeceğiz

Size ne sunuyoruz?

Şu aşamada Tilya Ekolojik Sosyal Kooperatifi olarak sizlerle birlikte büyümek ve güçlenmek ilk hedefimiz. Zaman ilerledikçe hep birlikte bahçeler kuracağız, atölyeler ve eğitimler vereceğiz, sosyal ve ekonik bir hub kurarak herkesin yararlanabileceği bir merkez oluşturacağız.

Zaman içinde kooperatifimiz geliştikçe sizlerle birlikte hem ekolojik sağlıklı gıda konusunda ilerleyeceğiz hem de farklı alanlarda toplum yararına etkinlikler düzenleyeceğiz.

Dışarıdan nasıl destek verebilirsiniz?

Tilya Ekolojik Sosyal Kooperatifi’mizin içerisine sadece gönüllü olarak değil aynı zamanda belli konularda bizlere dışarıdan destek vererek de büyümemize yardımcı olabilrsiniz.

Arazimizde yapılacak inşaat işleri, tarım işleri veya çeşitli ortaklıklarla sizlerle birlikte çalışabiliriz. Bu işbirlikleri için bizlerle iletişime geçerseniz en kısa sürede sizlerle buluşup birliktelik kurmaya çalışacağız.

Projelere katılmak ya da atölyelere destek vermek istiyorsanız ne yapmalısınız?

Bizimle birlikte çeşitli projeler yapabilir, atölyeler düzenleyebilir ya da eğitim verebilirsiniz. Bu şekilde bir destek vermek isterseniz şartları konuşmak ve birlikte nasıl iş birliği yapabileceğimizi öğrenmek için lütfen bize mail ya da telefon yoluyla ulaşınız.

[email protected]

Gönüllümüz Olun


Gönüllü olarak bize katıl ve Tilya ile birlikte neler yapacağımızı keşfet

tr_TRTürkçe